WARM SERWIS – Nowoczesne Systemy Grzewcze

O naszej firmie

Warm Serwis

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Firma Warm Serwis jest obecna na rynku od 2009 roku specjalizuje się w instalacjach ogrzewania na bazie nowoczesnych źródeł energii, jakimi są m.in. pompy ciepła. Naszą pracę traktujemy jako pasję, a jako zespół cały czas rozwijamy nasze umiejętności oraz zdobywamy wiedzę z zakresu rozwiązań grzewczych.  

W kontaktach z klientami wsłuchujemy się w stawiane wymagania, a każdy z projektów rozpatrujemy indywidualnie, zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Wieloletnie doświadczenie w branży pomaga nam doradzać w kwestii wyboru najbardziej optymalnego rozwiązania.

Jakość

Nasze instalacje opieramy na urządzeniach o wysokiej jakości, dedykowanych do danego projektu. Dużą wagę przykładamy także do kwestii materiałów instalacyjnych oraz dystrybucji ciepła, by możliwie jak najlepiej wykorzystać energię pozyskaną z pompy ciepła.

Kompetencje

Jako firma instalacyjna posiadamy Europejski Certyfikat Instalatora Pomp Ciepła, potwierdzający jakość wykonywanych przez nas usług. W ramach szerokiej działalności firmy posiadamy niezbędne uprawnienia SEP, certyfikat instalatorów w zakresie OZE oraz certyfikat F-GAZ wydawany przez Urząd Dozoru Technicznego.

Serwis

Zdajemy sobie sprawę jak newralgicznym system jest układ ogrzewania, dlatego dla naszych klientów posiadamy wewnętrzny serwis, który niezależnie od serwisu producenckiego jest w stanie reagować na wezwania.

Wyposażenie

Aby móc realizować powierzone nam zadania na możliwie najwyższym poziomie posiadamy samochody wyposażone w sprzęt niezbędny do prac montażowych oraz serwisowych.

Zdjęcie od Grzegorz Kreft