WARM SERWIS – Nowoczesne Systemy Grzewcze

Oferta usług

Usługi Warm Serwis

Naszą pracę traktujemy jako pasję, a jako zespół cały czas rozwijamy nasze umiejętności oraz zdobywamy wiedzę z zakresu rozwiązań grzewczych. W kontaktach z klientami wsłuchujemy się w stawiane wymagania, a każdy z projektów rozpatrujemy indywidualnie, zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Wieloletnie doświadczenie w branży pomaga nam doradzać w kwestii wyboru najbardziej optymalnego rozwiązania.

Pompy ciepła

Główną dziedziną firmy jest doradztwo, projektowanie oraz montaż instalacji na bazie pomp ciepła. Oferowane urządzenia stanowią pełny przekrój rozwiązań dostępnych na rynku, tj. pompy ciepła powietrze-woda, solanka-woda czy woda-woda. Do każdej instalacji podchodzimy indywidualnie, starając się zaproponować możliwie najlepsze rozwiązanie, spełniające wymagania klienta.

Instalacje gazowe

Oferujemy wykonawstwo instalacji gazowych oraz montaż kotłowni na bazie kotłów gazowych.

Wentylacja Rekuperacja

Wentylacja to często niedoceniany element, który ma bardzo duży wpływ na nasze zdrowie i komfort. Dobrze zaprojektowana i wykonana zapewnia wysoki komfort osobom przebywającym wewnątrz wentylowanych pomieszczeń, odpowiednio przefiltrowane powietrze ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie …

Klimatyzacja

Jako firma zajmujemy się szeroko rozumianym komfortem w domach czy biurach. Klimatyzacja jest jednym z nich i coraz częściej staje się nieodzownym elementem wyposażenia. Oferujemy profesjonalne, poparte doświadczeniem doradztwo w zakresie projektu, doboru systemu i urządzeń, dopasowane do oczekiwań klienta.

Systemy grzewcze

Nowoczesne systemy ogrzewania to nie tylko źródło ciepła w postaci pompy ciepła czy kotła, to również dystrybucja ciepła. Jako firma zajmujemy się wykonawstwem instalacji centralnego ogrzewania na bazie systemów ogrzewania płaszczyznowego (podłogowego, ściennego czy sufitowego), systemów grzejnikowych czy doborem i montażem klimakonwektorów.
Do realizacji zadań z wymienionego zakresu podchodzimy szczególnie uważnie, gdyż dystrybucja ciepła jest kluczowym czynnikiem dla zapewniania odpowiedniego komfortu cieplnego.

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Wykonawstwo wewnętrznych instalacji wodno-kanalizacyjnych. Montaż instalacji dystrybucji zimnej, ciepłej wody oraz cyrkulacji w budynku. Dostawa oraz montaż stelaży podtynkowych.

Fotowoltaika

Z racji coraz wyższych wymagań związanych z ochroną naszej planety, coraz większy nacisk kładziony nie tylko na zmniejszenie strat energetycznych czy to cieplnych, czy związanych z efektywnością odbiorników, ale i na wykorzystanie odnawialnych źródeł energii do ogrzewania czy produkcji energii elektrycznej na cele bytowe mieszkańców. 

Fotowoltaika idealnie wpisuje się w ten cel, jest czystą energią pochodzącą ze źródeł odnawialnych, których zasoby są praktycznie nie ograniczone.